کجا ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت دندان انجام دهیم؟

  • 9 اسفند 97
  • 815 بار مشاهده شده
  • از 1 رأی
کجا ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت دندان انجام دهیم؟

اگر با این هزینه های بالای دندانپزشکی، تصمیم گرفته اید که دندان های خراب خود را ترمیم کنید و همین طور جای خالی دندان های از دست رفته خود را پر کنید بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید. در این مقاله می خواهیم بهترین مراکز دندانپزشکی تهران را برای هر یک از بیماری های دهان و دندان به شما معرفی کنیم تا ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت دندان و همین طور درمان های ترمیمی و پر کردن دندان و عصب کشی و همینطور ارتودنسی خود را آنجا انجام دهید.

1. ایمپلنت 

ایمپلنت (Implant) یکی از عمل های جراحی دندانپزشکی برای ترمیم استخوان فک و پرکردن جای خالی دندان خالی کشیده شده است. اگر می خواهید ایمپلنت دندان انجام دهید باید به دو نکته مهم برای عمل کاشت ایمپلنت دندان در تهران توجه کنید. مسئله اول مواد اولیه و تجهیزات دندانپزشکی است که برای انجام ایمپلنت دندان از ان استفاده می شود. نکته دوم چگونگی انجام عمل جراحی ایمپلنت است و این که چه شخصی این کار را انجام می دهد. برای ایمپلنت در تهران بهترین مرکز ایمپلنت که توسط یک متخصص ایمپلنت و دندانپزشک خوب به نام دکتر شهاب محمدی اداره می شود، است. می توانید برای عمل ایمپلنت دندان به این مرکز معتبر مراجعه کنید. در ضمن برای لمینت و کامپوزیت و همین طور عمل های زیبایی نیز می توانید به مطب دکتر شهاب محمدی در شهرک غرب و سعادت آباد تهران مراجعه کنید.

2. ارتودنسی

ارتودنسی یک روش برای ثابت نگه داشتن دندان ها با استفاده یک سیم بوده و با این روش اختلالات چینشی دندان ها اصلاح می شود و با جابجایی دندان ها در طی زمان، دندان های شما حالت مناسب و استاندارد خود را به دست می آورد. یک از ارتودنتیست های خوب تهران دکتر علی صفوی است.

3. ترمیم و عصب کشی دندان

برای ترمیم دندان و جراحی و ترمیم ریشه دندان یک از دکترهای خوبی که در تهران هست، دکتر قربان زاده است. برای ترمیم دندان و ریشه دندان و درمان بیماری های لثه و استخوان فک می توانید به ایشان مراجعه کنید.هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

تعداد کاراکتر مجاز 300 کاراکتر می باشد.تا الان کاراکتر وارد نموده اید.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code